REKLOART AGNIESZKA DOMAŃSKA fancywall.pl

FancyWall – Obrazy na płótnie na ścianę do pokoju dziecięcego

https://fancywall.pl/obraz-11-Do-pokoju-dziecka.html

FancyWall to miejsce, gdzie można zamówić obrazy na płótnie, które idealnie sprawdzą się jako dekoracja ścienna do domowych wnętrz. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowe i bardzo radosne obrazy na płótnie do pokoju dziecięcego. W tej kategorii dostępne są wyraziste i fantazyjne grafiki z motywami z ulubionych bajek, baśni i kreskówek, przedstawiające bohaterów dziecięcej fantazji (wróżki, krasnoludki, księżniczki, smoki, piraci itp.). Taka dekoracja sprawi, że królestwo malucha nabierze przytulnego i bardzo wesołego charakteru. Polecamy także motywy dla nastolatków – m.in. z piłką nożną czy muzyką. Ponadto w sklepie można kupić obrazy na płótnie do gabinetu oraz kuchni, jadalni, łazienki, salonu czy sypialni.

REKLOART AGNIESZKA DOMAŃSKA
tel.: +48323078088
ul. Słowików 20 / 5
41-940 Piekary Śląskie
śląskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00