ASSETS MACED SP. Z O.O. SP. J. dogway.pl

DogWay - Psie przysmaki

dogway.pl

Dog Way to marka przysmaków dla psów, tworzona z wielką pasją i dbałością o zdrowie oraz radość czworonogów. Markę tę wyróżnia szeroki asortyment, każdy znajdzie tu odpowiedni zestaw przysmaków dla swojego pupila. Produkty podzielone są według określonych parametrów. Wyróżniono 3 kategorie ze względu na wielkość psa, wśród których można znaleźć przysmaki dla małych psów, przysmaki dla średnich psów oraz dla dużych czworonogów. Można także skorzystać z podziału według składu przysmaku. W tym obszarze wyszczególniono następujące kategorie: przysmaki z kaczką, przysmaki wołowe oraz przysmaki z kurczaka. W obrębie wszystkich kategorii dostępne są wszelkiego rodzaju gryzaki, kurze łapki czy kości prasowane.

ASSETS MACED SP. Z O.O. SP. J.
tel.: +48616515959
ul. Słoneczna 9 / A
62-020 Swarzędz
wielkopolskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00