Kimi Halina Krzysztoporska kimisushi.pl

Kimi – Sushi w Konstancinie

www.kimisushi.pl

Restauracja japońska Kimi Sushi w Warszawie zaprasza na najlepsze sushi i inne dania. Lokal dobrze sprawdzi się na biznesowe lunche, spotkania ze znajomymi czy rodzinne wyjścia. Polecamy również dowóz sushi do domu lub firmy. Naszym głównym terenem działania jest Kontanci, Sadyba i Wilanów. Restauracja sushi poleca pyszne sushi przygotowane ze starannie dobranych składników. Wykorzystujemy świeże ryby, owoce i warzywa od sprawdzonych dostawców oraz specjalny ryż. W karcie posiadamy sushi tradycyjne, pieczone i wegetariańskie. Dodatkowo menu wzbogaciliśmy o dania główne, przekąski ciepłe, pyszne japońskie zupy i inne specjały. Serwujemy również wina i zimne napoje.

Kimi Halina Krzysztoporska
tel.: +48504450550
Vogla 62
02-990 Warszawa
mazowieckie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 12:00-22:00