Ropro Sp. z o.o. ropro.pl

Wycinanie blach laserem - Ropro Piła Wielkopolska

Wycinanie blachy laserem

Szukasz firmy w mieście Piła lub w Wielkopolsce, która świadczy takie usługi jak cięcie laserem blach? Jeśli tak, to zapraszamy do Ropro. Jesteśmy profesjonalną firmą, wykonującą powierzone zlecenia na najwyższym poziomie. Priorytetem jest dla nas zadowolony Klient i dobrze wykonana praca. Zapewniamy, że wycinanie blach w naszym wykonaniu cechuje się wydajnością, uniwersalnością, precyzją, a także optymalnym wykorzystaniem materiału. Naszą podstawową maszyną jest polecany i wysoko oceniany laser Trulaser Trumpf Fiber 5040 o maksymalnym polu obróbki 2000 mm x 4000mm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy!

Ropro Sp. z o.o.
tel.: 501773182
Kamienna 3
64-920 Piła
wielkopolskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 6:00-16:00