BauSystem Marcin Szymkowiak uszczelniaczekleje.pl

Oficjalny sklep BauSystem - Taśmy rozprężne

https://uszczelniaczekleje.pl/kategoria-produktu/tasmy-uszczelniajace/tasmy-rozprezne/

Oficjalny, internetowy sklep marki BauSystem, ma niewątpliwą przyjemność zaprezentować rozwiązanie do uszczelniania różnego rodzaju połączeń, szczególnie z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej, jakim są taśmy rozprężne. To proste w użyciu i wydajne systemy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest izolacja o niskim współczynniku przenikalności cieplnej. Dodatkowo chroniące przed wilgocią i hałasem, stanowią idealne rozwiązanie łączące ramę okienną z murem. Sklep BauSystem to szereg sprawdzonych rozwiązań, gdzie wszelkie hydroizolacje i kleje zawierające ms polimery występują w najwyższej jakości i w przystępnych cenach.

BauSystem Marcin Szymkowiak
tel.: 609776958
ul. Warmińska 10
63-200 Jarocin
wielkopolskie
www: