PHU Agnieszka Janowicz agajanowicz.com

Aga Janowicz - Projektant wnętrz w Poznaniu

Projektant wnętrz Poznań

Architekt wnętrz, taki jak Aga Janowicz, jest po trosze czarodziejem. Projektowanie mieszkań, a w zasadzie projektowanie wnętrz w ogóle, to przecież praca twórcza. Wymaga jednak połączenia duszy artysty i zmysłu estetycznego z praktycznością. Każdy, kto bierze się za projektowanie stołów albo przygotowuje meble na zamówienie wie, że uroda sprzętu, choćby była najwyższej próby, to jeszcze nie wszystko. Musi być przede wszystkim poręczny w użytkowaniu. Projektowanie mebli pokojowych pozwala zaspokoić potrzeby estetyczne klientów, ale nie spełni swojego zadania, jeśli nie będą one komfortowe. Widać to wyraźnie przy okazji home staging - przygotowując dom czy mieszkanie do sprzedaży, trzeba podkreślić wszystkie walory wnętrza, zarówno te estetyczne, jak i te praktyczne.

PHU Agnieszka Janowicz
tel.: 509687624
ul. Poznańska 36A / 12
60-851 Poznań
wielkopolskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00