Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota i Patryk Welenc adwokaci-wloclawek.pl

Adwokat Welenc - Włocławek - rozwody

Adwokat włocławek rozwody

Jesteśmy zespołem solidnych i doświadczonych adwokatów. Proponujemy reprezentowanie klientów w zakresie prawa budowlanego. Siedziba naszej kancelarii mieści się we Włocławku, ale obsługujemy osoby indywidualne i firmy z całego kraju. Inną dziedziną, w jakiej się specjalizujemy jest prawo rodzinne oraz reprezentowanie klientów w sprawach o: rozwód i separację, ustanowienie opieki nad niepełnoletnim dzieckiem czy ubezwłasnowolnienie. Możemy również pomóc w walce o odszkodowanie, zadośćuczynienie, rentę, emeryturę z ZUS lub KRUS.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota i Patryk Welenc
tel.: 511071559
Polskiej Organizacji Wojskowej 22a / 22
87-800 Włocławek
kujawsko-pomorskie
www: