ALTAN-STYL KRZYSZTOF GOŁDA altany-altanstyl.pl

Altany drewniane z województwa śląskiego - producent Altan-Styl

Altany drewniane śląskie

Firma Altan – Styl to wysoka jakość, terminowość i konkurencyjne ceny. Jesteśmy producentem galanterii drewnianej, produkujemy dla naszych Klientów różne elementy drewniane do ogrodów i na działki. Wykonujemy zarówno altany ogrodowe, jak również domki letniskowe i domki drewniane oraz wiele innych. Altany ogrodowe, które wykonujemy wyróżniają się starannym wykonaniem i ciekawym wzornictwem. Mamy dużo modeli, a wśród nich: altana ogrodowa MONIKA 3x3m, altana ogrodowa MAJA 3x3m, a także altana ogrodowa MARYSIA 3x3m. Są to wyjątkowe elementy aranżacji ogrodów. Pozawalają na swobodny wypoczynek, grillowanie i spotkania w gronie znajomych i rodziny.

ALTAN-STYL KRZYSZTOF GOŁDA
tel.: +48 537 600 501
Miodowa 13
42-240 Kościelec
śląskie
www:

FB