Krzysztof Ścibich Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy scibich.com

Kancelaria komornicza w Bydgoszczy

Komornik kujawsko-pomorskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Krzysztof Ścibich jest funkcjonariuszem publicznym specjalizującym się w prowadzeniu postępowań egzekucyjnych dotyczących podmiotów gospodarczych, eksmisji, czy postępowań nieegzekucyjnych, czyli sporządzaniu spisów inwentarza. Kancelaria komornicza rozwija się dynamicznie, a jej pracownicy posiadają wieloaspektową wiedzę w zakresie egzekucji sądowych. W kancelarii zostały wdrożone rozwiązania techniczne, umożliwiające prowadzenie wszystkich postępowań szybko i skutecznie. Indywidualne nastawienie do każdej prowadzonej sprawy to kolejny walor, przemawiający za wysokim stopniem profesjonalizacji kancelarii.

Krzysztof Ścibich Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy
tel.: +48525161500
ul. Poznańska 19 / 5A
85-129 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00