Prywatny Gabinet Psychologiczny Barbara Lubikowska lubikowska.szczecin.pl

Skuteczna psychoterapia w Szczecinie

Psychoterapia Szczecin

Gabinet psychologiczny w Szczecinie prowadzony przez psycholog Barbarę Lubikowską zapewnia diagnozy i testy psychologiczne, konsultacje oraz psychoterapię. W gabinecie prowadzona jest psychoterapia indywidualna (m.in. w leczeniu depresji, nerwic, lęków, zaburzeń osobowości, chorób psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, uzależnień) oraz terapia małżeńska. Specjalistka jako psycholog dziecięcy wykonuje szereg testów, wydaje zaświadczenia psychologiczne, zapewnia konsultacje i porady. Diagnoza psychologiczna dzieci obejmuje m.in. badania podłoża trudności w nauce, testy dojrzałości szkolnej, badania inteligencji, badanie rozwoju psychoruchowego małych dzieci, badanie więzi rodzinnych.

Prywatny Gabinet Psychologiczny Barbara Lubikowska
tel.: +48668149491
Zofii Nałkowskiej 4
70-785 Szczecin
zachodniopomorskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 9:00-21:00