Biuro Tłumaczeń Lingua Group Ganna Pastushok linguagroup.eu

Biuro tłumaczeń online - Lingua Group - tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenie dokumentów online

Tłumaczenia dokumentów wiążą się z dużą odpowiedzialnością i koniecznością posiadania specjalistycznej wiedzy na dany temat. Oferujemy między innymi wierne przekłady pism urzędowych, aktów zgonu, wyroków sądu, deklaracji podatkowych oraz różnego rodzaju kontraktów. Wykonujemy także tłumaczenia dokumentów samochodowych: umów kupna-sprzedaży, dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów itp. Polecamy zwłaszcza szybkie tłumaczenia online (przez internet). Pliki możesz przesłać pocztą elektroniczną. U nas zamówisz również dokładne tłumaczenia przysięgłe.

Biuro Tłumaczeń Lingua Group Ganna Pastushok
tel.: +48513777957
Konopnickiej 7B
00-581 Sulejówek
mazowieckie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-17:30