Beauty Essence MEDYCYNA ZINTEGROWANA & SPA beauty-essence.pl

Beauty Essence - refleksologia

Refleksologia Toruń

Profesjonalnie przeprowadzona refleksologia (akupresura stóp) pomoże odzyskać ciału równowagę i odblokować kanały energetyczne w Twoim organizmie. Nasze Day SPA oferuje ponadto masaż relaksacyjny oraz odprężająco-upiększające rytuały orientalne. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez filipińskich terapeutów, którzy wyznają zasadę holistycznego podejścia do tematu ludzkiego zdrowia. Interesuje Cię raczej likwidacja zmarszczek mimicznych bądź grawitacyjnych? Proponujemy odmładzający masaż twarzy połączony z intensywną kuracją kosmetyczną.

Beauty Essence MEDYCYNA ZINTEGROWANA & SPA
tel.: 566221222
ul. Most Pauliński 1 / 3
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 11:00-19:00