Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. wypozyczalnia-borexpo.pl

Borexpo - wypożyczalnia samochodów Poznań

www.wypozyczalnia-borexpo.pl

Poznańska wypożyczalnia samochodów Borexpo prowadzi tani wynajem vanów i samochodów osobowych różnych marek oraz klas. Nasi Klienci mogą wybrać m.in. samochód osobowy Daewoo Lanos na wynajem, Skodę Octavię, Skodę Fabię, Volkswagena Passata i inne cenione na rynku modele. Samochód sportowych Mercedes Benz CLA 250 4MATIC AMG na wynajem to efektowne auto, które może stać się wizytówką Twojej firmy. Niskie ceny, przejrzyste warunki umowy oraz obsługa dostępna 24 godziny na dobę to wyróżniki naszej oferty. Prowadzimy również wynajem aut dostawczych. Polecamy m.in. bus – samochód dostawczy Fiat Ducato 15 na wynajem, który łączy ekonomiczny silnik z przestronną częścią bagażową.

Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J.
tel.: +48601581400
Żurawia 10/12 / 1
60-860 Poznań
wielkopolskie
www:

FB G+