Fight & Suple PakerSzop pakerszop.pl

Odżywki i suplementy PakerSzop

Ranking spalaczy tłuszczu

PakerSzop to sklep online, w którym można kupić bezpieczne i sprawdzone suplementy diety oraz specjalistyczne suplementy dla sportowców. Wśród asortymentu posiadamy rozmaite aminokwasy, odżywki na masę, odżywkę białkową, węglowodany oraz suplementy przedtreningowe. Oferowane suplementy wspierają intensywne treningi siłowe, wydolność organizmu podczas przygotowań do startów w profesjonalnych zawodach sportowych lub pomagają bezpiecznie spalać tkankę tłuszczową, a w jej miejsce budować masę mięśniową. W sklepie można kupić również zestawy witamin i minerałów oraz spalacze tłuszczu czy suplementy wspierające witalność. Wszystkie wyroby są oryginalnie zapakowane i pochodzą z ofert znanych na rynku producentów.

Fight & Suple PakerSzop
tel.: +48324185008
ul. Josepha von Eichendorffa 12
47-400 Racibórz
śląskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00