Wypożyczalnia samochodów Dolcar Sp. z o.o. Sp.k dolcar.auto.pl

Wypożyczalnia samochodów Dolcar

https://dolcar.auto.pl/

Dolcar to wypożyczalnia aut z Warszawy oferująca tani wynajem krótkoterminowy i elastyczne warunki najmu średnioterminowego oraz długoterminowego. Prowadzimy wynajem samochodów osobowych, dostawczych (VAN, mini-bus osobowy, furgon, blaszak) oraz chłodniczych. Nasza flota obejmuje pojazdy osobowe różnych klas – od niewielkich i zwrotnych aut klasy A przez wygodne pojazdy rodzinne na nadwoziu kombi aż po terenowe SUV-y. Sprawdź pewłną ofertę Dolcar - Wypożyczalnia aut Warszawa. Polecamy również wynajem samochodów sportowych z bardzo mocnymi silnikami, które idealnie sprawdzą się na firmowe eventy oraz wynajem luksusowych i ekskluzywnych samochodów cenionych na rynku marek (m.in. Mercedes, BMW, Volvo, Audi, Porsche).

Wypożyczalnia samochodów Dolcar Sp. z o.o. Sp.k
tel.: 600975414
al. Krakowska 179
02-180 Warszawa
mazowieckie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-18:00