FUNCLUB Sp. z o.o. funclub.pl

Wyjazd majowy z Funclub

Funclub: biuro podróży na weekend majowy

Biuro podróży Funclub organizuje wyjątkowe wyjazdy majowe. Na weekend majowy mamy wiele propozycji wycieczek objazdowych, na przykład wycieczka Skarby Italii, gdzie odkryją Państwo najpiękniejsze zakątki Włoch między innymi, Rzym, Neapol, Asyż, Wenecja. U nas skorzystają Państwo także z wycieczek na majówkę do Paryża, Szwajcarii, Londynu, Czech, Chorwacji, Budapesztu czy Amsterdamu i wielu innych propozycji. Oferujemy wycieczki dla seniorów, a także dla singli. Nasze wycieczki autokarem to komfortowa, beztroska podróż i wspaniały wypoczynek. Zapewniamy opiekę pilota. Organizujemy również wycieczki jednodniowe, a także wycieczki autokarem do Grecji.

FUNCLUB Sp. z o.o.
tel.: +48616628616
ul. Grunwaldzka 399
60-173 Poznań
wielkopolskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00