Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Atar Dariusz Gałęzowski; Bimax Dariusz Gałęzowski zakreconabila.pl

Klub bilardowy Zakręcona Bila

http://www.zakreconabila.pl/

Klub bilardowy zakręcona bila, to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi. U nas możesz porzucać z przyjaciółmi w dart i poczuć nutkę rywalizacji. Oferujemy także stoły do piłkarzyków, a więc możecie równocześnie pograć większą ekipą. Zapraszamy również miłośników gry w bilard, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem. Cyklicznie organizujemy turnieje bilardowe, a więc zapraszamy do wspólnej gry i rywalizacji. Zakręcona bila, to miejsce cechujące się miłą i przyjazną atmosferą – u nas każdy czuje się jak u siebie. Zapraszamy!

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Atar Dariusz Gałęzowski; Bimax Dariusz Gałęzowski
tel.: +48618557383
Ratajczaka 20
60-101 Poznań
wielkopolskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 12:00-01:00