Doradca podatkowy mgr Jolanta Lech prawna-pomoc.pl

Radom - Biuro rachunkowe - Jolanta Lech

http://prawna-pomoc.pl

Biuro rachunkowe prawnik Jolanty Lech zlokalizowane jest w Radomiu, przy ul. Wernera 33/37. Można tu skorzystać nie tylko z kompleksowej obsługi podatkowo-rachunkowej, ale także z szeroko pojętej obsługi prawnej realizowanej przez adwokat Natalię Lech. Zespół wykwalifikowanych prawników pomoże Państwu w problemach z każdej dziedziny prawa, także w formie porady prawnej online. Prowadzony przez nich serwis internetowy prawna-pomoc.pl pozwala na łatwy kontakt i nakreślenie nurtującej sprawy, która w krótkim czasie zostanie wyjaśniona przez specjalistę. Dostępne są tu wzory pism urzędowych, dzięki którym będą mieli Państwo pewność, że sporządzony dokument będzie poprawny pod względem prawnym.

Doradca podatkowy mgr Jolanta Lech
tel.: +483313277
Wernera 33 / 37
26-600 Radom
mazowieckie
www: