Merkury Management Sp. z o.o. merkury-management.pl

Merkury-Management - Cennik biura rachunkowego w Mysłowicach

merkury-management.pl

Tworzymy nowoczesne biuro rachunkowe Merkury Management. Nasze usługi podzielone są na następujące kategorie: księgi rachunkowe, księgi podatkowe, kadry, płace, rejestracja działalności oraz doradztwo. W tym zakresie obsługujemy podmioty gospodarcze, a w szczególności spółki kapitałowe z kapitałem polskim lub zagranicznym oraz przedsiębiorstwa prywatne. Współpraca z nami daje wiele korzyści, powierzenie prowadzenia ksiąg naszym specjalistom minimalizuje ryzyko oraz pozwala na redukcję i rzetelną kontrolę kosztów. Poza tym nasze usługi pozwalają na uzyskanie zasobów, którymi przedsiębiorstwo nie dysponuje oraz na uporanie się z funkcją trudną do wykonania dla osób pracujących w tym przedsiębiorstwie.

Merkury Management Sp. z o.o.
tel.: +48322234233
Hugona Kołłątaja 8K
41-400 Mysłowice
śląskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-17:00