KRZYŻANOWSKI HUBERT AUTO DETAILING krzyzanowskidetailing.pl

Krzyżanowski – Autokosmetyka, car detailing

Krzyżanowski Autodetailing - Auto kosmetyka, car detailing

Firma Krzyżanowski Autodetailin zajmuje się kosmetyką samochodową. Oferujemy kompleksowy car detailing w Poznaniu. Serwis door-to-door pozwala bardzo wygodnie zamówić usługę – nasz przedstawiciel może odebrać auto spod podanego adresu, a po zakończeniu zabiegów dostarczyć je prosto do Klienta. W zakres detailingu samochodowego wchodzi bezpieczne mycie pojazdu, korekta lakieru (polerowanie) oraz ochrona lakieru (nakładamy woski lub powłoki ceramiczne). W zakres oferty wchodzi ponadto pielęgnacja komory silnika, regeneracja reflektorów, pielęgnacja felg (zabezpieczanie woskiem) oraz czyszczenie i ochrona tapicerek. Przygotowanie auta pod sprzedaż to kompleksowe zabiegi kosmetyczne oraz ewentualna sesja zdjęciowa.

KRZYŻANOWSKI HUBERT AUTO DETAILING
tel.: 606994184
ul. Ptasia 24
60-319 Poznań
wielkopolskie
www:

FB
Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00