AKADEMIA Martyna Stefaniuk biuroakademia.pl

Akademia - Biuro tłumaczeń online

https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/

Oferujemy tłumaczenia dokumentów online. Biuro Tłumaczeń Akademia wykonuje zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i tłumaczenia przysięgłe. W branży jesteśmy obecni już od 2001 roku. Tłumaczenia przez Internet wprowadziliśmy do oferty, aby dotrzeć do szerszej rzeszy Klientów i pozwolić osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom z całej Polski zamawiać tanie, a zarazem precyzyjne tłumaczenia. W ofercie biura dostępne są tłumaczenia języka niemieckiego, hiszpańskiego, angielskiego, rosyjskiego oraz wielu innych (łącznie tłumaczymy ponad 50 języków europejskich i światowych). Tłumaczymy świadectwa szkolne, dyplomy, certyfikaty, dokumenty stanu cywilnego, dokumenty sądowe, dokumentację medyczną oraz techniczną.

AKADEMIA Martyna Stefaniuk
tel.: 512505504
ul. Wodzisławska 115
44-200 Rybnik
śląskie
www:

Godziny pracy:
Pon. - Pią. 8:00-16:00